preloader

Úvod

Kameníček Dentální Péče se zavazuje chránit soukromí našich klientů a uživatelů našich online služeb. Tento dokument, označovaný jako Zásady ochrany osobních údajů, vysvětluje, jaké typy informací shromažďujeme od našich pacientů a jak tyto informace používáme a chráníme. Ochranu vašich osobních údajů bereme velmi vážně a dodržujeme přísné bezpečnostní standardy, aby byly vaše údaje v bezpečí.

Shromažďování a použití osobních údajů

Když navštívíte naši zubní ordinaci nebo webové stránky, můžeme shromažďovat určité údaje spojené s vaší osobou. To může zahrnovat vaše jméno, kontaktní informace, údaje o zdravotním stavu a další relevantní informace potřebné pro poskytování zubní péče. Tyto informace používáme k zajištění kvality našich služeb, pro komunikaci s vámi a pro plnění zákonných povinností.

Uchovávání a bezpečnost osobních údajů

Osobní údaje uchováváme tak dlouho, jak je to nezbytné pro účely, pro které byly shromážděny. Uplatňujeme přísné bezpečnostní opatření pro ochranu vašich údajů před neoprávněným přístupem, změnou, zveřejněním nebo zničením. Všechny informace jsou uloženy na bezpečných serverech a pravidelně posuzujeme naše bezpečnostní postupy a aktualizujeme je podle potřeby.

Práva subjektu údajů

Jako subjekt údajů máte právo na přístup k vašim osobním údajům, na opravu jakýchkoli nesprávných informací nebo na jejich smazání, pokud to není v rozporu s našimi zákonnými povinnostmi nebo právem. K realizaci těchto práv nás můžete kdykoliv kontaktovat pomocí kontaktních údajů uvedených na našem webu.

Kontaktní informace

V případě jakýchkoliv dotazů týkajících se zpracování vašich osobních údajů nebo pro uplatnění vašich práv, se, prosím, neváhejte obrátit na vlastníka webu Kláru Novotnou na adrese Botanická 68a, 602 00 Brno-střed, Česká republika, nebo prostřednictvím emailu na [email protected].

Napsat komentář