Naše služby

Naše služby

1. ENDODONCIE
Ošetření kořenových kanálků. Cílem je mechanicky rozšířit, chemicky vydezinfikovat, zaplnit kořenové kanálky infikovaného, poškozeného zubu.
2. Zubní implantát
Chybí Vám zub a chcete s tím něco udělat? Pak můžete využít zubní implantát. Co je zubní implantát? Dentální implantát umožňuje náhradu zubu včetně kořene. Ceny: zubní implantát 20 000 Kč, titanový šroub 10 000 Kč, korunka 10 000 Kč. Použité implantáty od izraelské společnosti Alpha Bio. Dále provádíme doplnění chybějící kosti (augmentaci). Cena se odvíjí od rozsahu zákroku.
3. Dentální hygiena
Čištění zubů není tak jednoduché jak se zdá. Občasná návštěva zubní hygieny je velmi důležitá. I dutina ústní má zákoutí, kam se běžným kartáčkem nedostanete.
4. BĚLENÍ ZUBŮ
Osobní vzhled a první dojem při jednání s druhou osobou je tvořen právě vašim úsměvem. A právě bělení je cesta, jak zářivého úsměvu dosáhnout. Bělením se dosahuje světlejšího odstínu zubu. Zub po prořezání do dutiny ústní začíná tmavnout....
5. CELOKERAMICKÁ REKONSTRUKCE
Bezkovové celokeramické korunky nejvyšší kvality, estetické keramické fasety, keramické inlaye a onlaye místo černých či obyčejných plastových výplní? Náhrada ztraceného zubu celokeramickým můstkem? To vše v jediné návštěvě na počkání!
6. DĚTSKÁ STOMATOLOGIE
Péče o mléčné zuby a pravidelné návštěvy dětského zubaře jsou mnoha rodiči podceňovány. Na první vlastní prohlídku k zubaři by mělo dítě přijít již ve věku 1 roku.